ДЗВІН

Бюджет області схожий на відомість з виплати заробітної плати

Хочеться сказати кілька слів про головний фінансовий документ, за яким усі черкащани житимуть у 2013 році.

28 грудня минулого року було затверджено бюджет області, який багато міських голів, голів районних рад називають відомістю з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ Черкащини та з оплати енергоносіїв. Та й то не у повному обсязі. Дехто з представників місцевих громад називає цей фінансовий документ «бюджетом недорозвитку», оскільки не передбачено ні копійки на розвиток важливих галузей.

Голови місцевих громад нарікають на дефіцит бюджету по захищених статтях фінансування. Так, у районах та містах до кінця 213 року не вистачить коштів на зарплату від 1 місяця і до трьох. Оце таке «покращення» і таку «стабільність» забезпечує нашим громадянам влада.

Я критично виступав на сесії облради і щодо уведення такого пункту в бюджет області, який дає право обласній державній адміністрації самостійно розподіляти кошти з наступним затвердженням на сесійному засіданні. Однак на мої аргументи не відреагував ні голова обласної ради, ні прокурор області, і ми здогадуємося чому. Замість того, щоб забезпечувати законність, прокуратура підіграє обласній владі.

«Батьківщина» також висловилася проти рішення облради “Про створення комунальної установи “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради”. Мова йде про передачу Станції швидкої допомоги м. Черкас до обласної комунальної власності та створення підрозділів по області. Хоча більшістю було прийнято це рішення, опозиціонери не голосували за нього. Ми вже бачили, чим завершилися пенсійна, податкова, освітня реформи. Тепер партія влади добралася і до медичної галузі. Депутати з нашої команди упевнені, що такі справи мають пройти громадські обговорення, а не поспіхом голосуватися. Турбує те, що у процесі реорганізації усіх працівників станцій звільнять, а потім братимуть на роботу вже у нові структури. А ми знаємо, що багато персоналу на станціях невідкладної допомоги передпенсійного та пенсійного віку. Чи захочуть їх потім брати на роботу, чи відправлять на заслужений відпочинок, відібравши у них право на працю? Ми упевнені, що така реформа приведе до ще більшої концентрації влади.

На жодній сесії ми не оминаємо теми визволення лідера опозиції Юлії Тимошенко з в’язниці. І будемо продовжувати виступати з рішучими вимогами до того часу, поки її звільнять та припинять переслідування за сфабрикованими справами. Тому ми не полишаємо надії на те, що найближчим часом відбудеться засідання Європейського суду з прав людини, на якому, врешті, змусять владу в Україні припинити політичні репресії до всіх громадян, в тому числі, щодо нашого лідера.

Володимир Гресь, голова фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді

 

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: