ДЗВІН

Двом черкаським ОСББ дали грошей з бюджету

753a82091bdf93df272697e1f26229c2_XLРішенням виконавчого комітету цього тижня виділено більше 48 тисяч гривень на роботи з капітального ремонту будинків двом черкаським ОСББ, повідомляє прес-служба мерії. А саме: ОСББ «Весна» (що розташоване по вул. Пилипенка, 9) на ремонт ліфтів та «Власник-25» (що по вул. Пастерівська, 25) на оновлення системи опалення. Гроші виділяються на умовах співфінансування: 65 відсотків коштів сплачує об’єднання, решту фінансує міський бюджет.

Начальник відділу сприяння ОСББ департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Любов Іващенко розповіла, що цього року можливістю співфінансування з міського бюджету скористалось сім ОСББ на загальну суму майже 120 тисяч гривень. Зокрема, окрім ОСББ «Весна» та ОСББ «Власник-25», це: ОСББ «Відродження-222» (по вул. Гоголя,222) на заміну вікон, ОСББ «Хрещатик 200» та «Дніпровська хвиля» (по вул. Козацькій,7) на капітальний ремонт ліфтів. А також ОСББ «Чехова-82» на утеплення будинку та ОСББ «Чехова 6» на вимощення будинку.

Окрім того, вже готові документи на співфінансування з міського бюджету робіт з капітального ремонту ще чотирьох ОСББ на загальну суму більше 65 тисяч гривень. А саме: ОСББ «Едельвейс-2005» (по вул.Галана,19/1) на ремонт покрівлі, ОСББ «Строммашивець» (по вул.Тараскова,4) на ремонт ліфта, ОСББ «Петровського,187» на ремонт міжпанельних швів у будинку, ОСББ «Промінь» (по вул. Гоголя,583) на ремонт цоколя з утепленням.

За словами Любові Іванівни, у міському бюджеті на 2013 рік передбачено близько двох мільйонів гривень на співфінансування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Така допомога передбачена міською Програмою сприяння ОСББ.

- Кошти виділяються абсолютно на рівних умовах для всіх ОСББ. Проте обов’язковою умовою такого співфінансування є наявність на рахунку об’єднання коштів в розмірі 65 відсотків від загальної вартості робіт. Саме це інколи гальмує об’єднання звертатись до міської влади за допомогою. Оскільки зібрати кошти для капітального ремонту будинку ОСББ потрібен час. Нерідко активність черкаських об’єднань зростає у другому півріччі, коли вже є і кошти, і узгодженість із жителями, що конкретно буде ремонтуватись у їх будинку у першу чергу, – зауважила Любов Іващенко.

Примітно, що ОСББ, на відміну від комунальних підприємств-балансоутримувачів черкаських житлових будинків, не сплачують податку на додану вартість. А отже всі кошти, які сплачують мешканці їх будинку у вигляді квартплати, лишаються на рахунку об’єднання і використовуються на потреби ОСББ.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: