ДЗВІН

Житлові програми на Черкащині виконується заледве на 10%, – Наталія Старікова

DSC_0042Забезпечення житлом є першочерговою потребою населення, яка задовольняється шляхом побудови нових житлових приміщень. Утім, Черкащина пасе задніх за показником здачі житла в експлуатацію, відстаючи від середньоукраїнських показників у рази. Також протягом І півріччя 2013 року в області прийнято в експлуатацію житла менше, ніж за відповідний період минулоріч. Про це повідомила депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова.

“Мені надійшла відповідь на депутатський запит із Головного управління капітального будівництва облдержадміністрації стосовно реалізації Програми соціально-економічного розвитку Черкащини у 2013 році в галузі “Будівництво”. Цифри справді невтішні. За І півріччя нинішнього року в області прийнято в експлуатацію на 7,4% загальної площі житла менше, ніж за аналогічний період минулого року”, – говорить Наталія Володимирівна.

В області існує низка житлових програм. “Печально, але згідно звіту з ГУКБ, вони виконуються заледве на 10%. Скажімо, в рамках державної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 рр. (30% – державна безповоротна допомога, 70% – кошти громадян, що перебувають на черзі) надано допомогу аж одній родині! А по державній програмі забезпечення молоді житлом на 2013-2017 р.р. укладено в цьому році тільки 8 договорів. Тоді як черга на житло молодих сімей становить тисячі родин”, – зазначає депутатка.

Згідно даних Держкомстату, найменші обсяги належать Кіровоградській, Черкаській та Миколаївській областям, на кожну з яких припадає менше 1% від загальних обсягів. Порівняймо з динамікою Рівненській області, де 50,33% приросту (з 119, 8 до 180, 1 тис. кв. метрів).

Цікаво, що проаналізувши цифри, надані ГУКБ облдержадміністрації і дані з Держкостату, виявилося, що житло на Черкащині по-різному рахують! Якщо у звіті обласних чиновників маємо показник прийнятого в есплуатацію житла у І півріччі нинішнього року 34, 5 тис. кв. метрів, то в даних Держстату – 30, 3 тис. кв. метрів. Напевне, істина десь посередині…

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: