ДЗВІН

За “вирощування” у черкаському бізнес-інкубаторі доведеться платити

Міська влада Черкас завершила збір інформації про створення бізнес-інкубатора, повідомляє прес-служба мерії. Нині мерія переходить на стадію його практичної реалізації. У Черкасах проектом створення бізнес-інкубатора опікується депутат Черкаської міської ради Сергій Гладких.

— Кожен, хто воліє займатися приватною справою, може звернутися до цього бізнес-інкубатора з ідеєю власного бізнесу. При інкубаторі створимо громадську раду у складі експертів, науковців, відомих бізнесменів. Ця рада оцінюватиме бізнес-ідеї, обиратиме найкращі і допускатиме до послуг бізнес-інкубатора, — розповів Сергій Одарич.

Серед послуг бізнес-інкубатора – надання робочого місця (стіл, комп’ютер, доступ в Інтернет, принтер). Окрім того, пропонуються послуги секретаря, який зможе обслуговувати декількох підприємців. Секретар виконуватиме функції помічника. Також в бізнес-інкубаторі працюватимуть фахівці-фінансисти, надаватимуться юридичні та бухгалтерські послуги. Учасникам бізнес-інкубатора допомагатимуть у формуванні бізнес-планів, кошторисів тощо. Там проводитимуться навчання, семінари, тренінги.

Як пояснив міський голова, перебування в бізнес-інкубаторі буде платним, але послуги коштуватимуть значно дешевше. Це буде в декілька разів дешевше, ніж якщо підприємець-початківець орендуватиме самостійно офіс, найматиме працівників, бухгалтерію, фінансистів, помічників. Користування бізнес-інкубатором буде строковим: від 3 місяців до 1,5 року.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: