ДЗВІН

ВІДЕОДОКАЗ – Тітушка розповів у інтерв’ю, як за 350 гривень провокатори підбурювали штурмувати ОДА

Відео-інтерв’ю із одним з тих, кого називають зараз “тітушками”, і який брав участь у взяття Черкаської облдержадміністрації ввечері 23 січня, опублікував на своїй сторінці в соцмережі фейсбук один черкаський журналіст.

Тітушка розповідає, що участь у штурмі будівлі групи тітушок була проплачена – за 350 гривень “одна половина була внутрі, охраняла якоби… Друга половина провоцировала снаружі людей на активні дєйствія – громить, бомбить”.

Пропонував гроші найманцям дехто на ймення “Сан Санич”.

“Він дзвонить, заказує людей і вони приїжджають”, – розповів співрозмовник Валентина.

Від себе добавимо, що чоловік, якого “тітушки” називають “Сан Санич”, неодноразово попадав у об’єктиви журналістських фотокамер в той час, коли влаштовувались провокації проти мирних заходів опозиції.

IMG_15111 IMG_9441-1ПРИМІТКА “ДЗВОНУ”: Оскільки Янукович ще не встиг підписати скасування “диктаторських” законів, і це скасування не вступило у законну силу, ми змушені закрити лице цього добродія на фото чорними стрічками. Проте, у разі зацікавленості з боку правоохоронних органів діяльностю даної особи, журналісти одразу кількох черкаських видань з готовністю нададуть усі вичерпні фото- і відеодокази. У тому числі і марку його німецького джипа і “красивий” номер із кількома вісімками.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    « Все, про що сказав хлопець – правда. Регіонали , які заказали погром ОДА повинні відповісти за це . Може їм потрібно було кошти на щось списати під час подальшого ремонту? крім того , міліція , яка повинна була охороняти приміщення – нічого , крім пускання води не робила , А значить не виконувала свої функції. Стояло ГАЇ – перекривало дорогу і мабуть також про все це знало? Все було сплановано , але не громадою , яку потім схватили і як дурачкам стали ” Шити ” безчесні прокурори статті КК. Тепер і прокурори хай відповідають за брехню в судових засіданнях по звинуваченню без доказів безвинних зівак за статтею , як протидія правосуддю. А судді заказні – не мали права відкривати бездоказові провадження. Повинны бути звыльнены ыз посад за завыдомо незаконны рышення. А також повинен сісти на нари вбивця дівчини , який викинув горщок із квітами. ВБИВЦІ НАРОДУ УКРАЇНИ _ ЗАМОВНИКИ,МІЛІЦІЯ , БЕРКУТ ,ПРОКУРАТУРА- бесчесні , бездельники , кришувальники беззаконня; заказні ( замовні) судді; СБУ – які не реагують на звернення громадян; ДЕЯКІ брехливі держслужбовці та службовці ОМС та Депутати , які голосують за оборудки тільки свого бізнесу , а про права , інтереси громадян не думають , голосуючи за антизаконні рішення ОДА ,МВК – проти своїх же громадян , обкрадуючи їх мізерний прожиток.! Для всіх (* докази всьому є конкретні…), кого я перечислила, ми – громадяни, є тряпкою для підлоги, як і Конституція України. Обтерли об нас ноги і пішли далі. Так більше не можна жити і терпіти беспредєл!!!.»

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: