В Умані відбулися установчі збори громадської ради, яка працює при міському голові. З невідомих причин представників одних з найбільш чисельних організацій на цю раду не запросили, проте її членами стали боксери клубу “Ринг”.
![1_2_20120224_1687263524](/wp-content/uploads/2014/01/1_2_20120224_1687263524-143x215.jpg)
мер Умані Бодров
Повноваження попередньої громадської ради закінчилися ще 17 травня 2013 року. Майже рік Умань існувала без такого дорадчого органу. Тепер же раду створили у терміновому порядку. Головою громадської ради вкотре обрали Любов Кузьменко, секретарем став керівник відділу внутрішньої політики міста Олександр Сухина. Також до її складу обрали заступника міського голови Галину Кучер, організаторку одного з “антифашистських” мітингів, а також кількох спортсменів — учасників боксерського клубу “Ринг”, що постачає “тітушків” на такі провладні заходи. Загалом до складу ради увійшли представники 31 громадської організації Умані.
Інформацію про проведення зборів у місті зовсім не поширювали. Але й тим уманцям, що дізналися про подію та прийшли на збори, у висловленні свого ставлення щодо цієї проблеми відмовили.
Громаді міста, яка, попри всі намагання владою приховати збори, все ж таки прийшла, відмовилися надати слово.
У прес-службі Черкаської обласної організації ВО “Свбода” вважають, що таким чином стало повністю зрозуміле ідеологічне спрямування цієї громадської ради — антиукраїнське. А мер Умані регіонал Юрій Бодров створив “кишенькову” громадську раду, яка буде захищати інтереси не уманчан, а визискувачів на чолі з президентом, його “сім’єю”, до якої належить і сам мер.
Думка читачів