ДЗВІН

Свободівці та громада Умані провели Народне віче

Уманська молодь голосує за резолюцію Народного Віче

Уманська молодь голосує за резолюцію Народного Віче

8 грудня 2013 року активісти Уманської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, місцевого осередку молодіжної громадської організації “Сокіл”, Радою громадських організацій Умані та містянами провели народне віче на підтримку Евромайдану в Києві. Учасники віча ухвалили резолюцію, де зазначалось, що місто Умань – за відставку Президента Януковича та його злочинного уряду. Рішення було одноголосно підтримано громадою.

Під час заходу лунали українські повстанські та сучасні пісні, патріотична поезія, присвячена подіям в Україні. Жителі міста зголошувалися допомогти тим, хто перебуває на Майдані в Києві. Ділилися ставленням до ситуації в країні українців закордоном. Наприклад, у Х’юстоні (США) вихідці із Уманщини організовували мітинг на підтримку евроінтеграційного курсу України.

Тетяна Чорномаз, помічник народного депутата України від ВО “Свобода” Юрія Сиротюка, озвучила інформацію про те, що голова Уманської районної державної адміністрації Анатолій Петренко віддав наказ, аби на провладний мітинг у Києві з кожного села Уманщини було делеговано по 50 людей. На щастя, більшість українців не стали виконувати цієї вказівки.

Виступаючи на вічі, активістка Уманської міської організації ВО “Свобода” Елеонора Драчук зазначила: “Як бачимо, злочинна влада не бажає реагувати на протестні акції ні на державному, ні на місцевому рівні. Зокрема, міський голова Умані Юрій Бодров начебто постійно перебуває у відрядженнях і не бажає скликати позачергову сесію на вимогу громади. Вірю, що ми змусимо їх реагувати на волевиявлення українського народу, нашої непереможної нації. Містяни прокидаються, встають – і це є вже запорукою успіху. Отож, 9 грудня в місті Умань о 17 годині буде доречним провести наступну акцію на підтримку незаконно засуджених патріотів”.

Прес-служба Уманської міської організації ВО «Свобода»
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: