ДЗВІН

Черкаським тролейбусникам кинули мільйон

trolleybus_in_kirovohradУточнення міського бюджету здійснили вчора на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради, повідомляє прес-служба мерії.

За словами директора департаменту фінансової політики Наталі Джуган, однією з головних змін було освоєння субвенції у розмірі одного мільйона гривень, які направлять у тролейбусний парк як компенсацію за пільгові перевезення громадян електротранспортом.

У зв’язку із реформуванням галузі охорони здоров’я, відтепер місто не фінансуватиме швидку медичну допомогу, адже вона перейшла під опіку області. Натомість, на 130 тисяч гривень більше виділили на ремонт ліфтів у лікарнях та поліклініках Черкас. Ця дія відбулась за рахунок зменшення залучених коштів загального фонду до бюджету розвитку.

Завдяки субвенції були виділені 850 тисяч гривень на виплату допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу.

Ще одним вагомим уточненням стали видатки на оплату праці працівників дошкільних навчальних закладів у розмірі 793 тисячі гривень. Бюджетні установи медичної та освітньої галузі міста також отримали 300 тисяч гривень на оплату праці.

Комунальному підприємству «Дирекція парків» на зарплату працівникам та виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції скверу «Юність» виділили 150 тисяч гривень.

Були зняті 200 тисяч гривень із закупівлі елементів благоустрою на вулиці Хрещатик. Також не використовуватимуть 100 тисяч гривень із виготовлення накриття автентичних залишків підвального приміщення на розі вулиць Остафія Дашковича та бульвару Шевченка.

За пропозицією заступника міського голови Павла Карася, відбулось поповнення статутного фонду КП «Черкаситеплокомуненерго» на 432 тисячі гривень для встановлення бойлерів у житлових некомерційних приміщеннях.

Насамкінець частково скоротили видатки бюджету розвитку у розмірі трьох мільйонів гривень.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: