ДЗВІН

Уманці висловили протест проти міліцейського свавілля

5298b35916c1a1 грудня 2013 року активісти Уманської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та Уманського осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації “Сокіл” спільно з молодіжним арт-центром “Підвал Шекспіра” та громадою Умані провели акцію-раптівку проти міліцейського свавілля, що відбувається в Україні.

Акція розпочалась в центрі Умані. Кожен небайдужий міг висловити протест та своє ставлення до жорстокого побиття на Майдані міліцією та спецпідрозділом “Беркут”, долучившись до раптівки. Потім патріотично налаштовані громадяни вирушили у центральний парк, де зав’язали траурні стрічки на копію Ейфелевої вежі, встановлену представником Партії районів Антоном Яценком. Саме вона і мала б бути символом европейськости Умані. За тим організована колона містян вирушила до будівлі прокуратури. Тетяна Чорномаз, помічник народного депутата України свободівця Юрія Сиротюка, теж прив’язала символічну чорну стрічку на будівлю.

Висловлюючи свою позицію, координатор Уманського осередку ВМГО “Сокіл” Євген Романчук заявив: “Зараз в Україні фактично відбувається національна революція. Люди вийшли скинути цей бандитсько-олігархічний режим. Тому уманці зібрались тут аби висловити свою підтримку діям тих українців, яким справді небайдуже майбутнє України. Як бачимо, із Партії регіонів почали виходити люди, вона вже розвалюється. Сподіваємось, народу України вдасться подолати цей режим та досягти українського майбутнього для нащадків!”.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: