ДЗВІН

Громадські організації Черкащини оголосили владі бойкот

DSC_0152Низка громадських організацій фактично оголосила бойкот черкаській владі, заявивши про свій вихід з усіх консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади і припиненням інших форм співпраці. Під відповідною заявою підписалися голова Громадської ради при Черкаській ОДА, голова правління ЧОБФ “Паритет”

Сергій Гончар та обласного осередків КВУ і ГМ “Опора”, КГМО “Молода Черкащина”, благодійного фонду “Наддніпрянський” та ГО “Демократичний альянс”.

Вони засудили кривавий розгін Майдану 30 листопада.

“Влада, що здійснює насилля проти власних мирних громадян, втрачає легітимність і право керувати країною. Ми приєднуємось до вимоги імпічменту Президента України та відставки уряду і вимагаємо якнайшвидшого розслідування злочинів, вчинених особами, вдягнутими у форму спецпідрозділів міліції, під час розгону мирного зібрання на майдані Незалежності у Києві й інших містах України, та притягнення всіх причетних до кримінальної відповідальності”, – йдеться в заяві.

Підписанти вимагають:

Від голови ОДА

- припинити залучення бюджетних працівників на мітинги та заходи що організовує Партія Регіонів, використання бюджетних ресурсів для організації таких заходів провести розслідування та покарати винних у розгоні зібрання на підтримку ЄС та знесенні наметів на Соборній площі 24 листопада, відшкодувати вартість пошкодженого міліціянтами майна громадських діячів.

- підкріпити своє оприлюднене “щире обуреня подіями, які відбулися вночі на Майдані Незалежності” діями, та не встановлювати ялинку від облдержадміністрації, утриматись від проведення розважальних заходів на Соборній площі – головній політичній площі області.

Виконавчому комітету міської ради

- звернутись до суду наряду з іншими громадськими організаціями партіями та громадянами щодо скасувння постанови суду про заборону проведення мирних зібрань на ключових площах міста до 25 січня 2014.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: