ДЗВІН

Депутат закликала черкаських “регіоналів” виявити мужність і виходити з партії

DSC_0108Із пропозицією покласти партквитки на стіл на знак незгоди з діями влади звернулася до “регіоналів” Черкаської обласної ради депутат Валентина Коваленко.

“Знаю, що тут більшість розумних людей, які би зараз вийшли з партії і сказали: “Ми не погоджуємося з такою ситуацію, спровокованою владою. Ми не погоджуємося, бо ми люди”. І я думаю, що така мужня позиція була би гарним прикладом для ваших дітей і внуків. На вас діється тиск, я це знаю. Знаю, що тут сидить більшість людей, згодних із моїми словами, але вони не можуть висловитися, – заявила сьогодні з трибуни облради “батьківщинівка”. – Президент обдурив вас сами же і ви це знаєте”.

Вона рішуче заперечила слова деяких виступаючих з числа фракції Партії регіоналів, які називали нинішню опозицію “так званою”.

“Не так звана опозиція”, опозиція – зараз увесь український народ. Народ визрів до того, щоб поставити крапку. Зараз би президенту й уряду піти у відставку. Отоді було б правильно! А нашим трьом лідерам треба було би бути сильнішими, ми з цим згодні. Але ми маємо романтичних українців і підлого президента, який домовився з Росією і в останній момент зірвав переговори з ЄС, – сказала Коваленко. – Чому Януковичу до кінця треба було брехати і казати, що ми підпишемо угоду про асоціацію з ЄС? Нащо було дурити народ? Була в нього проросійська політика, хай би витримував її до кінця і всі ми знали, куди йде Україна”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: