ДЗВІН

Учні з найкращими медичними знаннями поїдуть в “Артек”

20120913-4597Черкаси долучилися до всеукраїнського проекту “Я можу врятувати життя”. У восьми школах міста волонтери проекту з 18 до 22 березня навчатимуть дітлахів основам надання першої невідкладної медичної допомоги, повідомляє прес-служба мерії. Ініціатор проекту – Всеукраїнська громадська організація «Український фонд «Здоров’я» за підтримки Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України.

Учні отримають знання та практичні навички з надання домедичної допомоги у випадках зупинки кровообігу, при кровотечах тощо. Організатори планують досягти включення спеціального курсу з основ надання домедичної допомоги в навчальну програму середніх шкіл та вишів України.

Проект відбувається у формі гри. Спочатку школярів навчатимуть домедичній допомозі в школах. Згодом четверо кращих знавців справи з кожної школи демонструватимуть свої знання у конкурсах, переможець яких представлятиме Черкаси в міжнародному дитячому таборі “Артек”.

У Черкасах фінал відбудеться 22 березня о 16:00 в ПС “Будівельник”. Серед почесних гостей на змагання завітають представники Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, мерії міста.

По завершенню кожен учасник отримає іменний сертифікат та навчальний буклет. У цілому від Черкас у проекті візьме участь близько 500 учнів, а по Україні таких учасників – близько 7 тисяч осіб.

Графік навчань у школах.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: