ДЗВІН

У Золотоніському районі “оптимізують” шість шкіл

607401573Шість шкіл Золотоніського району з першого вересня можуть не відкрити дверей для учнів, бо влада зібралась їх “оптимізувать”, тобто або закрить повністю, або знизити ступінь і поскорочувати вчителів. Мова йде про навчальні заклади сіл Синьооківка, Підставки, Привітне, Кривоносівка, Антипівка та Плешкані. Лише в останньому селі громада дала згоду на перетворення 11-річки в 9-річку. Решта сіл поки що відмовляються погоджуватись на умови влади.

Найзапекліше протистояння влади і громади сьогодні триває у Синьооківці. Ще у 2011 році тут вперше поставили питання про закриття дев’ятирічної школи або перетворення її у початкову. Мовляв, за три кілометри у сусідньому селі є повноцінний навчальний заклад, тож навіщо утримувати ще й цей? Двічі збирали сходку села, і двічі громада не давала згоди на закриття школи.

У 2013 році питання закриття школи знову активно обговорюється. Знову двічі збиралась громада села і відмовлялась давати згоду на закриття. Тож у районному відділі освіти вирішили піти шляхом “блокади” – не затверджувати вчителям плани індивідуального навчання, не “визнавати” класів, де навчається менше 5 дітей (хоч за законом може бути і 3), урізати години і зарплати. Паралельно з цим вчителям пропонують роботу у більш “перспективних” школах, з надією, що вони розбіжаться, і школу все одно закриють.

Однак у солодкі обіцянки ані педагоги, ані жителі села не вірять, бо навчені гірким прикладом Броварок, де школу закрили у попередні роки. Там також обіцяли золоті гори, а як наслідок – половину працівників викинули на вулицю.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Ригиональній владі непотрібні освідчені люди – ними важко керувати. Гарна освіта і виховання це вирок голубі братії. А ще її муляють українські селяни із незрозумілою для ригів ментальністю: не вкради, не лихослов, не вбивай, шануй батька, матір і рідну землю – самі ці поняття доводять їх до сказу. Знищуючи при допомозі халуїв – чиновників школи, вони одним махом вирішують для себе ці питання і освідчених дітей, і українського села.

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: