![Фото "Прочерку"](/wp-content/uploads/2013/10/753916ccce7d762b6b049a56f1dec99d-215x140.jpg)
Фото “Прочерку”
Сьогодні сесія Черкаської міської ради 32 голосами затвердила нового заступника для в.о. міського голови Віктора Білоусова. Ним став Володимир Ромашов.
Кандидатуру Ромашова на вакантну посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів ради вніс Білоусов. Ромашов працював на посаді заступника начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації. В мерії він відповідатиме теж за ЖКГ.
ярослав
18/10/2013
Експансія ”тулумбаса” продовжується, мерія поступово підпорядковується регіоналам.