ДЗВІН

У громадській приймальні депутата Старікової не відмовляють у допомозі

Моя громадська приймальня як депутата Черкаської обласної ради від політичної партії “Фронт змін” працює з листопада 2010 року.

Кожного дня люди приходять, дзвонять, звертаються за допомогою. Мені приємно, що є довіра виборців і певний результат спільної роботи з громадою. Депутатська приймальня не лише забезпечує безперервний зв’язок між виборцями та депутатом. Це є одним зі способів контролю за діяльністю влади.

Мушу сказати, що географія звернень до приймальні депутата широка – звертаються мешканці і Черкас, і з районних центрів та сіл області. Що ж до тематики звернень, то вона теж досить обширна: від прохань про перевірку правильності нарахування пенсій та з приводу невиплати пільг до земельних питань та заборгованостей по заробітній платі.

Загалом земельні питання, особливо, на селі, зараз стоять дуже гостро. Це підтверджує кількість відповідних звернень у депутатську приймальню.

Скажімо, ось нещодавнє колективне  звернення від жителів с.Мельники Чигиринського району, від яким підписалося близько 70 осіб. Селяни скаржаться, що після розпаювання землі з 2001 вони року не отримують плати за землі – ні грошима, ні продукцією (зерном). У відповідь на претензії сільський голова пояснив їм, що землю ніхто не хоче орендувати. Втім, за словами жителів, земельні паї таки знаходяться в оренді у одного з приватних підприємств сусіднього Кам’янського району. І директор підприємства зазначає, що платить сільському голові Мельників за всі паї. Селяни підозрюють голову у корупції та просять розібратися в цьому питанні.

На початку лютого до громадської приймальні зверталися співвласники майнових паїв СТОВ ім.Мічуріна з Тубільців Черкаського району. Стверджують, що на зборах, на яких не були присутні пайовики, відібрали право власності на паї. Зверталися також підприємці щодо тяганини у виділенні земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

З приводу цих скарг звернення із приймальні депутата направляють до Генеральної, обласної прокуратури.

Заборгованість із виплати заробітної плати – актуальне питання для Черкащини. Звільненим працівникам ТОВ “Смілаенергоінвест” підприємство заборгувало за кілька місяців. Із цього питання як депутат я неодноразово виступала на сесії обласної ради, зверталася в різні інстанції. Після звернення  до Територіальної інспекції з питань праці в області на підприємстві було проведено комплексну перевірку, яка виявили порушення законодавства. А матеріали перевірки про притягнення директора підприємства  до кримінальної відповідальності направили до Смілянської міжрайонної прокуратури. Смілянам почали повертати кошти.

Люди скаржаться на погані дороги, на необлаштованість зупинок транспорту, на незаконні, на їх думку, судові рішення, клопочуть про амністію засудженим родичам та медичне забезпечення.

Не поодинокі випадки, коли надходять звернення, які стосуються неналежного виконання медичними працівниками їх обов’язків. Скажімо, кілька місців тому звернувся житель із Бузукова Черкаського району. Після ДТП він потрапив до районної лікарні у тяжкому стані. Лікар відмовився оперувати його через відсутність коштів, вимагаючи кілька тисяч гривень за операцію, не дивлячись на те, що пацієнт може померти. А жителі с.Єрки на Катеринопільщині скаржилися, що впродовж 5 місяців не надається належна медична допомога, бо авто “швидкої” не ремонтують через відсутність коштів у бюджеті. Зрештою, після звернення  кошти на ремонт автомобіля шукали в районному бюджеті.

Гучні історії в черкаській медицині минулого року: реорганізацію пологових будинків в обласному центрі, що означало фактичне закриття одного з них  –  №2, ризик закриття обласного гемодіалізного центру “Фрезеніус”, який поставив під загрозу життя більш ніж півсотні пацієнтів із важким недугом теж не пройшли повз громадську приймальню. Загалом, після відповідних звернень у приймальню ці проблеми набули розголосу в Черкасах і до їх вирішення підключилися опозиційні депутати Арсеній Яценюк, Леся Оробець і Геннадій Москаль. Коли я бачу, що для вирішення питання треба більш потужні ресурси, то звертаюся до політичних партнерів. Головне – допомогти людям.

Наприкінці хочу нагадати, що моя громадська приймальня як  депутата Черкаської обласної ради від політичної партії “Фронт змін”  працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 за адресою м.Черкаси, бул. Шевченка, 266\1 (другий поверх).

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: