ДЗВІН

У Черкасах пенсіонери розбили камеру одіозного російського телеканалу

image7314520У Черкасах побили оператора одіозного російського телеканалу LifeNews, який неодноразово брехливо подавав події на Сході країни.

Про це у своєму фейсбуку повідомляє український політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач. Також він повідомляє, що російських спостерігачів не пустили на дільницю, – інформує з посиланням на соцмережу.

“Черкащани кажуть, що усе це спостерігали представники посольства країни-окупанта. Найбільшу активність проявили наші пенсіонери. Рашисти шоковані. Невідомо, чи побачать це глядачі рашистського каналу, бо знімальною камерою грали у футбол…”, – написав Володимир Горбач.

В той же час прес-служба обласного УМВС спростовує факт звернення до міліції з приводу “тілесних ушкоджень” будь-чиїх журналістів…

Проте, чи отримала “тілесні” ушкодження камера та, чи жалілися ті журналісти у міліцію взагалі, з цього спростування аж ніяк не ясно)))

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Інфографіка:

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: