ДЗВІН

Черкаси: адмінресурс рулить

У Черкасах фіксують застосування адмінстративного ресурсу під час виборів. Зокрема, в місцях компактного проживання працівників певного великого підприємства міста, що його пов’язують із діяльністю партії місцевого значення.

imag6461

Підприємство мобілізувало своїх працівників із тим, щоб вони голосували за кандидатів від згаданої партії до Черкаської міської ради. Причому кожен із працівників має привести на дільницю для “правильного” голосування кілька осіб.

Списки цих осіб зазделегідь подавалися на підприємство. А нині на дільницях ведеться жорсткий контроль за явкою “правильних” виборців і їх подальшим голосуванням. Зокрема, таке відбувається на мажоритарному окрузі №30 в Черкасах. Тут таким чином проголосувало тисяча осіб. Відомо, що людям погрожували відповідальністю за відмову голосувати не так, як треба, аж до звільнення.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Інфографіка:

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: