ДЗВІН

У Черкасах масово збиратимуть небезпечні відходи

1347887224_p_30095_1_gallerybigНебезпечні відходи масово і організовано збиратимуть у Черкасах починаючи з липня цього року відповідно до графіку наведеного нижче, повідомляє прес-служба мерії.

Тому, якщо ви маєте використані батарейки, акумулятори від телефонів і фотоапаратів, люмінесцентні лампи – ви можете їх безкоштовно здати у 24 визначених точках у різних мікрорайонах міста. Для цього виставлятимуть спеціальні контейнери.

За словами головного еколога міста Володимира Гусаченка, викидання батарейок, ламп на сміттєзвалища є небезпечним для людей, оскільки шкідливі речовини можуть потрапити в ґрунт, воду чи повітря. Такі відходи необхідно утилізувати. У всіх розвинених країнах окремий збір таких відходів та їх утилізація уже давно стали нормою. Була обрана зручна для жителів система. Адже місце збору буде у кожному мікрорайоні, працюватимуть із ранку і до вечора, прийматимуть і в суботу.

Тож впродовж цього періоду необхідно вдома збирати використані батарейки, енергозберігаючі та люмінесцентні лампи в коробках, щоб ці вироби не пошкодились і не побились.

Безымянный

Безымянный

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: