Черкаського губернатора збираються оголосити “почесним гінекологом” області?

20Сьогодні Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА, Герой України і доктор технічних наук, став ще й найдостойнішим вчителем області, бо саме йому, а не якомусь замордованому “покращенням” сільському педагогу, на урочистостях до Дня вчителя вручили п’ять тисяч гривень і орден “За заслуги перед Черкащиною”. Нагороду, напевне, спеціально для цього і придумали, щоб потішить губернаторське самолюбство. А оскільки про таку статтю видатків у жодному із бюджетів області ніхто не чув, то логічно припустити, що на неї скинулись самі вчителі. Напевне, їхня “покращена” Януковичем зарплата “дозволяє” смітити тисячами гривень на такі витребеньки.

Пост прес-служби Черкаської ОДА у "Фейсбуку"

Пост прес-служби Черкаської ОДА у “Фейсбуку”

Як і годиться “доброму царю”, Сергій Тулуб щиро подякував за таку високу честь та віддав гроші 8-річній Софійці – учениці ЗОШ 17 й талановитій вихованці клубу “Ровесник”. Свої кревні, наскільки ми зрозуміли характер Сергія Борисовича, він роздає рідко, а тут така халява, то чого б його не випендриться нечуваною щедрістю.

Утім, учителі, що побували на згаданому заході, вийшли із нав’язливим відчуттям, що губернатор Черкащини уявив себе, як мінімум, Батьком народу. Раніше він книжки видавав, де на 130 сторінках було більше 500 його фотографій, то журнали собі коханому присвячував, а тепер ось пішли ордени. Як так далі триватиме, то скоро Тулуба оголосять почесним хіміком, будівельником і, про всяк випадок, гінекологом області. Із відповідними орденами.

Так що ми б, на місці Януковича, до цього властолюбного і самозакоханого чоловіка придивились би уважніше, а то дивись, зазіхне на “святе” – на президентський золотий унітаз…

Тетяна Воронцова

3 Жов 13. Опубліковано в Всі новини, Область, Топ-тема.

Переглянути чи залишити коментар.