ДЗВІН

Тулубу передали «йолку» прикрашеною «відставкою Януковича» (фото, відео)

Черкаський губернатор Сергій Тулуб продовжує працювати на опозицію. Вчора увечері кілька сотень черкащан, що зібрались на Євромайдан під міськрадою Черкас пішли ходою до будинку, який нібито орендує Сергій Тулуб. Знаходиться той будинок на Університетській вулиці біля приміщення БТІ. На гостину до губернатора черкаські майданівці понесли невелику сосонку, віти якої прикрашено наклейками із головною вимогою Євромайдану про відставку Януковича із посади Президента України.

Означена будівля напевне і є житло губернатора. Там на мітингувальників вже чекала невелика армія міліціянтів і чотири міліцейських «бобики». Міліціонери із пістолетами вишикувались у живу стінку на підступах до воріт фешенебельного двоповерхового маєтку. Агресії люди в погонах не виявляли. Один майор провокував конфлікти, та на них ніхто не вівся. Мітинг фіксував на камеру молодик у цивільному. Журналістам він назвався міліціонером. Показати посвідчення відмовився.

DSC_0105DSC_0095DSC_0108DSC_0117DSC_0126DSC_0087

DSC_0103DSC_0148DSC_0142

DSC_0151DSC_0156 DSC_0159DSC_0161DSC_0091DSC_0169DSC_0165DSC_0119 DSC_0103

На запитання журналістів, що тут робить міліція і який об’єкт охороняє, заступник начальника управління громадської безпеки Володимир Тютюнник відповідати відмовився. Журналістів пан Тютюнник послав по коментарі до прес-служби. Міліціонери повідомили, що прибули до будинку за викликом на «102».

Із двору до мітингувальників вийшов чоловік, який назвався менеджером. Він розповів, що губернатора у будинку немає, а вілла належить Нонні Аркадієвні, яка із дітьми зараз у Києві. Журналістам менеджер, що не назвався, повідомив, що то він викликав міліцію, бо під будинком зібралось багато людей, і зразу ж почав плутатись у показах як муха у павутинні.  Мітингувальники бачили, що міліція прибула ще до їхнього приходу. Менеджер розповідав служителям пера побрехеньки. Начебто його про ходу до будинку попередив дзвінок сина власниці, який зараз у столиці. Просте запитання, як син власниці із київських пагорбів роздивився ходу в Черкасах, поставило менеджера у тупик, і він втік у двір, кинувши, що міліцію не викликав. Забрати і передати губернатору «йолку», прикрашену «відставкою Януковича», відмовився. Учасники мітингу оголосили, що прийдуть до вілли ще й сьогодні де і зустрінуть Новий рік.

Місце перебування Сергія Тулуба залишається невідомим. Або губернатор злякався людей, і сидів у кімнаті із вимкненим світлом, або перепудився так, що покинув Черкаси, а може й Україну.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: