ДЗВІН

“Свобода” обміняла трофейний шолом на розписку і … погрози

DSCF5812Сьогодні після прес-конференції керівник черкаської обласної “Свободи” Юрій Ботнар у присутності журналістів передав “трофейний” шолом бійця спецпідрозділу в управління громадської безпеки Черкаського УМВС. Спочатку свободівець приніс “народне майно” до центрального входу в управління. Постовий міліціонер подзвонив комусь, щоб вийшли і забрали шолом. Однак коли міліціянти почули, що Ботнар хоче отримати письмову розписку, що повернув шолом у міліцію, по нього так ніхто і не вийшов.

Цілком випадково журналісти зустріли заступника начальника обласного УГБ Володимира Тютюнника, дізнавшись про їхнє бажання повернути амуніцію, той запропонував Ботнару піти безпосередньо в управління громадської безпеки і віддати її там.

“Ще один”, – констатували міліціонери, в очевидь маючи на увазі, що під час протистояння міліції з громадою минулої п’ятниці він “загубився” не один.

Нагадаємо, 23 березня сесію обласної ради пікетували кілька сотень протестувальників, а міліція разом із невідомими молодиками у спортивних костюмах, заблокувавши вхід, не пропускала на сесію навіть опозиційних депутатів. Одному з них, Олександру Сінгаєвському, міліціонери зламали палець.

В УГБ Ботнар “обміняв” шолом на розписку, яку йому написали без ентузіазму. Він пояснив заступнику начальника УГБ Сергію Альошкіну, що знайшов його неподалік будинку обласної ради.

“Знайти – це одне, а от здерти з голови працівника міліції – це інше”,- натякнув на можливе кримінальне переслідування опозиції Альошкін.

“А перешкоджання працівниками міліції депутатській та журналістській діяльності, яке мало місце 23 березня – це нормально?” – запитали журналісти.

“А у вас є такі матеріали? Покажіть їх!” – різко відреагував міліціонер.

“Так. І не лише матеріали. Є депутатські звернення, заяви в прокуратуру”, – була відповідь.

“А мені незрозуміло лише одне, як офіцери міліції можуть дозволяти, щоб їм віддавали команди представники криміналітету?” – звернувся до Альошкіна Ботнар.

“У кожного своя робота”, – коротко відповів той, не вдаючись у подробиці.

Так що напрошувався висновок, що обслуговувати криміналітет – сьогодні і є роботою міліції.

Тетяна Воронцова

DSCF5813

Поділитися цією новиною з друзями
1 пінгбек до цього допису

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: