ДЗВІН

Старікова прогнозує зупинення “Богдана”

383681939Одне з найбільших підприємств Черкас – завод “Богдан” – на межі зупинення виробництва. Про це повідомила перший заступник голови ОДА Наталія Старікова.

“Богдан” майже зупиняється, його виробництво завантажено на 5 відсотків. Це пов’язано з утилізаційним збором, з податками, з конкуренцією. Ми звернулися про допомогу і до Кабінету Міністрів, і до Уряд, і до Прем’єр-міністра з проханням підтримати одного з найпотужніших платників податків в області, адже на сьогодні це виробництво не лише забезпечує надходження в бюджет, але й надає 1 200 робочих місць”, – зазначила Наталія Володимирівна.

Нагадаємо, на початку квітня “Богдан” повідомив про скорочення 131 посади з заводу в Черкасах. Загалом, українська автомобільна компанія “Богдан Моторс” у І кварталі цього року отримала скорочення валового прибутку  порівняно з аналогічним періодом минулого року в 73 рази – до 4, 476 мільйона гривень.

Варвара Горова

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: