ДЗВІН

«Сім’я» Януковича монополізувала Держбюджет через тендерні закупівлі, – Томенко

38153«В цьому році склалася найбільш критична ситуація з виконанням бюджету за всю історію незалежності. І особливо від цього потерпають місцеве самоврядування та місцеві громади», – заявив народний депутат Микола Томенко, відповідаючи на запитання черкаських журналістів про цьогорічне виконання бюджету.

«Я маю численні звернення від людей, які повідомляють, у різних регіонах України почалися затримки із виплатами лікарняних, допомоги по безробіттю, і вже є певні затримки навіть з виплатами заробітних плат. Школи та дошкільні заклади як ремонтувалися, так і ремонтуються коштами батьків, і це вже стало нормою. Також – тотальне недофінансування житлово-комунальної сфери напередодні осінньо-зимового сезону тощо», – зазначив народний депутат.

Також Микола Томенко поінформував, що Прем’єр-міністр Микола Азаров визнав, що Уряд відмовився виконувати Закон «Про Державний бюджет України на 2013 рік». Так, у відповіді на звернення Томенка, за підписом Прем’єр-міністра повідомляється, що підвищувати соціальні стандарти «доцільніше було би» не за підсумками І кварталу 2013 року, як зазначено у п.9 прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», а за результатами І півріччя 2013 року. Причому, «дане підвищення можливе тільки після вишукання додаткових джерел наповнення дохідної частини державного бюджету».

«Але парадокс полягає в тому, що ми щоденно бачимо інформацію про те, що так звана «Сім’я» Януковича фактично повністю монополізувала використання бюджетних коштів через тендерні закупівлі, а також постійно підвищує свій фінансовий статус за різними параметрами. Отож, в Україні діє очевидний економічний закон: якщо «Сім’я» збільшує свої доходи, то народ зменшує свої», – зазначив Микола Томенко.

Він також поінформував, що опозиція вже в перший пленарний тиждень вимагатиме заслуховування інформації Уряду про виконання бюджету та невідкладне дофінансування місцевих громад на програми освіти, охорони здоров’я тощо.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: