ДЗВІН

Голову черкаської обласної ради примусили звітувать не за планом

9a6f1515663bf46c2d957ac48e530426На сесії Черкаської обласної ради відзвітував її голова Валерій Черняк. Питання про його звіт перенесли з 13-го на перше місце за пропозицією депутата від «Батьківщини» Володимира Греся, пише “Прочерк”.

– Ні при Кучмі, ні при Ющенку депутатське питання не стояло 13-им. Це означає, що ви нас, Валерій Петрович, опускаєте нижче плінтуса. Це показує ставлення до депутатів, – сказав Володимир Гресь.

Коли Валерій Черняк розпочав звіт, то насамперед, характеризуючи роботу обласної ради, зауважив: вищий представницький орган області розв’язував проблеми життя політичних громад, не перетворюючись на арену політичного протистояння.

– Чи не найголовнішим є те, що збережена злагода і взаєморозуміння у співпраці всіх гілок влади, – сказав Валерій Черняк. – Протягом звітного періоду було проведено 8 сесій. Ухвалено 150 рішень, прийнято 20 обласних програм. Найбільших результатів досягнуто в аграрній галузі. Черкащина зберегла за собою перше місце за врожайністю зернових, зернобобових культур та соняшнику. Друге місце – за врожайністю цукрових буряків.

Разом з тим голова облради визнав, що не все так добре на Черкащині. Зокрема, повідомив про спаду виробництва в промисловості, про проблему безробіття в селі та залучення інвесторів для будівництва нових об’єктів в сільській місцевості.

– Все це спонукає наш депутатський корпус до активних дискусій. Одними з найактивніших були такі депутати: Володимир Лук’янець, Сергій Тулуб, Любов Майборода, Галина Кучер, Наталія Горбенко, Віктор Роєнко, Валентин Хижняк та інші, – перелічив Валерій Черняк.

Прозвітувавши і подякувавши усім, кому тільки можливо, голова обласної ради сів на місце.

Депутат Володимир Лук’янець вніс пропозицію затвердити звіт.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: