ДЗВІН

Релігійна громада Березняків збирається у “нічийній” церкві

1 (8)Приміщення, де сьогодні збирається релігійна громада села Березняки Черкаського району, нікому не належить. Принаймні у цьому переконані жителі села, бо оббили всі можливі пороги, щоб провести сюди хоча б світло.

“Колись це був старий дитячий садок, ще за колгоспних часів. Потім колгосп розпаювали, і приміщення також пішло під майнові паї. Однак тодішній голова господарства щось таке намухлював, що все людське розпайоване майно згодом забрали за борги. Хто забрав, кому воно тепер належить, – ми не знаємо, і не можемо ні в кого добитись. Голова села каже, що приміщення не стоїть на балансі сільської ради, а чиє воно, або не хоче казать, або не знає. Можливо, його хочуть тишком-нишком продать”, – розповіли жителі Березняків координатору Ради опозиційних сил Черкащини Леоніду Даценку та депутату Черкаської обласної ради від “Батьківщини”  Наталії Старіковій. Ті обіцяли допомогти розібратись у ситуації.

Між тим у тому, що саме тут і повинна бути церква, віряни Березняків навіть не сумніваються, бо нещодавно тут оновилось дві ікони. Люди стійко мерзнуть у холодних стінах і вірять, що колись збудують тут справжній храм.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    хай вам бог поможе в ваших починанях я вірю в те що у вас все вийде

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: