ДЗВІН

Прокуратура “насварить” тих, хто викинув людей із гуртожитка на вулицю

Basket_Apartments_hqroom_ru_2Прокуратура не змогла захистити жителів «темпівського» гуртожитку від виселення, зате знайшла за що притягти до відповідальності тих, хто їх виселив

Як повідомила прес-служба прокуратури мю Черкаси, органи прокуратури упродовж п’яти років намагалась відстояти у судах різних інстанцій інтереси жителів гуртожитку по вул. Горького,4 в м.Черкаси. Були заявлені позови в інтересах держави до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, а також до Міністерства промислової політики України та попереднього власника гуртожитку – ВАТ «Темп» – про визнання права власності на гуртожиток за державою. Однак суди на бік простих громадян не стали і ухвалили рішення на користь фірм, що викинули людей на вулицю.

Торік прокуратура міста Черкаси у справі за позовом ТОВ «Праймбуд», який на даний час є власником гуртожитка, до мешканців гуртожитку представляла в судах різних інстанцій інтереси неповнолітніх та людей похилого віку. Однак рішенням Придніпровського районного суду міста Черкаси від 26.11.2012 задоволено позовні вимоги ТОВ «Праймбуд». Суд знову помножив на нуль як права дорослих так і дітей. Так само без задоволення залишено апеляційні та касаційні скарги органів прокуратури.

Проте прокуратура знайшла за що можна притягнути до відповідальності «фірмачів».

«У квітні 2013 року прокуратурою м. Черкаси до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені матеріали щодо незаконних дій службових осіб ТОВ «Праймбуд», які полягають у неправомірному отриманні останніми коштів на реконструкцію гуртожитку, що по вул. Горького, 4 в м. Черкаси та передачі його в іпотеку, що призвело до виселення з вказаного гуртожитку його мешканців. Досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство) проводить Придніпровський РВ м. Черкаси УМВС України в Черкаській області», – інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Мирослав Дебич
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: