ДЗВІН

Черкаська прокуратура вимагає від СУБів повернути гроші за переплачені тарифи

383523907Прокуратурою міста Черкаси на адресу Черкаських СУБів та міського голови 21.02.2013 року внесено подання з вимогою провести перерахунок коштів за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцям міста Черкаси, повідомляє прес-служба відомства.

Остаточну крапку у позові прокурора міста Черкаси щодо законності рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради «Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій» поставив Вищий адміністративний суд України 24 січня цього року.

Так, суд відмовив у задоволенні касаційної скарги виконавчого комітету Черкаської міської ради, і залишити в силі постанову Черкаського окружного адміністративного суду та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду про визнання незаконним та скасовано вказаного рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Питання вартості оплати коштів за житлово-комунальні послуги залишається актуальним для мешканців міста Черкаси, особливо соціально незахищених категорій. Про це свідчить надходження протягом 2012-2013 років до прокуратури міста Черкаси звернень громадян, за результатами розгляду яких подано до суду 24 позовні заяви до комунальних підприємств міста Черкаси про проведення перерахунку коштів за житлово-комунальні послуги. З них на даний час задоволено 17 позовів.

Вищого адміністративного суду України, прокуратурою на адресу комунальних підприємств «Соснівська служба утримання будинків», «Придніпровська служба утримання будинків», «Служба утримання будинків «Митниця» Черкаської міської ради та міського голови міста Черкаси внесено подання з вимогою провести перерахунок коштів за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцям міста Черкаси.

КП «Соснівська СУБ» подання прокуратури міста Черкаси розглянуто, проте відхилила вимоги про проведення перерахунку коштів за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцям міста Черкаси.

З огляду на вказане прокуратурою міста Черкаси готується позов до Черкаського окружного адміністративного суду про зобов’язання КП «Соснівська СУБ» вчинити перерахунок вартості житлово-комунальних послуг.

Інші подання перебувають на розгляді. У разі необґрунтованої відмови у їх задоволенні, або ненаданні відповідей у встановлений законом термін, прокуратурою буде вирішено питання про звернення до суду з позовом про зобов’язання виконати вимоги подання прокуратури.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: