ДЗВІН

Парки в Черкасах “пішли” в он-лайн

Комунальне підприємство Черкас “Дирекція парків” запустило свій сайт. Тепер новини “Дирекції парків” можна переглядати за посиланням www.kp-dp.ck.ua. Про це повідомив директор підприємства Олександр Радуцький.Image 1

На сайті можна дізнатися про парки і сквери, які входять до юрисдикції підприємства, про атракціони та ціни за їх користування, переглянути новини, фото та анонси подій.

А минулими вихідними “Дирекція парків” робила опитування серед черкащан. Опитали 249 респондентів. В результаті виявилося, що більшість опитаних висловилися за те, щоб установити в парку 50-річчя Колесо огляду, відновити функціонування фонтанів з питною водою, встановити більшу кількість лавочок, зробити асфальтовані доріжки, розмістити вільний доступ до зони WI-FI, покращити освітлення та встановити атракціони для дорослих.

Також опитувані зазначили, що фестивалів потрібно проводити більше, ніж зараз організовує “Дирекція парків”. Серед пропозицій святкувань звучали різні варіанти: вечори живої музики, фестиваль кіно, гумору, вареників, презентація дитячої творчості, фестиваль “солодкоїжок”, танцювальні вечори, виступи КВК, фестиваль краси та здоров’я, фестиваль квітів.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: