ДЗВІН

Опозиція вимагатиме від міських депутатів скласти мандати (додано відео)

DSC_0035Днями відбулось чергове засідання політради координаційної ради опозиційних сил Черкащини. Під час засідання представники «Батьківщини», «Фронту Змін», «УДАРу» та «Свободи» підтвердили свою позицію щодо відставки Сергія Одарича із посади міського голови Черкас.

- Місцеві організації опозиційних партії тривалий час критикували дії міського голови Черкас задовго до його відставки. Тому голосування за усунення його із посади міського голови є абсолютно логічним. Також всі опозиційні сили Черкас підтвердили свою єдність у визначенні щодо подальших дій. Йдеться про вимогу черкаської опозиції щодо перевиборів і міського голови і міської ради. Ми хочемо в Черкасах провести спільні збори активу політичних партій, щоб виробити програму дій та заходів для того, аби такі перевибори відбулись. Також осередку «Батьківщини» вже дано доручення підготувати заяву, яку озвучить Микола Булатецький, щодо заклику до депутатів міської ради Черкас із вимогою скласти повноваження, – повідомив координатор ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

Він же зазначив, що черкаська опозиція добиватиметься поставленої мети – перевиборів і мера, і ради. Окрім заходів пропагандистського характеру, і як варіант, опозиція розглядає і можливість блокувати проведення пленарних засідань сесії міськради, щоб спонукати раду саморозпуститись.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: