ДЗВІН

Одарич пропонує у прізвищі Тулуб покласти літеру “б”

692757Екс-мер Сергій Одарич продовжує піаритися на скандалі з футболками з написами “Бий жидів!”, в яких невідомі молодики на мітингу опозиції 6 квітня влаштувати провокацію.

“Крапку у футболковому скандалі має поставити незалежна експертиза. Її замовив Сергій Одарич, аби з’ясувати, чи є в написі “Бий жидів” із похилою літерою наприкінці заклик до насильства”, – повідомила прес-служба екс-мера Сергія Одарича.

Правоохоронці спершу зволікали з розслідуванням цього інциденту. Нещодавно начальник Соснівського РВ УМВС міста Черкас Руслан Висоцький, заявив, що їхні експерти не вбачають у написі “Бий жидів” антисемітизму та закликів до міжнаціональної ворожнечі через ту ж таки похилу літеру в кінці. Черкаська “Батьківщина” не погодилася з цим висновком експертизи і назвала його цинічним.

“Так можна написати що-небудь про пана Тулуба. Просто літеру “б” покласти й усе. Це вже буде не Тулуб? Це хто буде? Тому, безумовно, такі речі є неприйнятними. Я переконаний, що якби там було написано що-небудь про пана Тулуба, то експертиза встановила б, що мався на увазі саме Сергій Борисович”, – цитує прес-служба слова Сергія Одарича.

Нагадаємо, що в Черкасах діє Громадський комітет відсічі національній нетерпимості, який після “футболкового скандалу” був створений за ініціативи екс-мера.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: