ДЗВІН

Одарич не мав морального права сидіти у кріслі міського голови, – Бондаренко

DSC_0024Керівник черкаської “Батьківщини” і член виконавчого комітету Анатолій Бондаренко жорстко розкритикував діяльність на посаді звільненого майже 4 місяці тому мера Черкас Сергія Одарича.

Спочатку “під роздачу” потрапило КП “Екологія”, яке опікується сміттєзвалищем по Пацаєва. Воно прикметне тим, що кілька місяців почало горіти через займання відходів з деревообробного комбінату, який пов’язують із Одаричем.

“Я вважаю, КП “Екологія” було створене колишнім міським головою завідомо збитковим, щоб із ДОКу вивозити відходи. КП “Екологія” нічого не має, крім полігону твердих побутових відходів на вулиці Пацаєва. Приймає побутові відходи по 15 грн. у СУБів (а ви знаєте, хто там господарював – як не кум, то сват), а здає на утилізацію підприємцю, який поряд і має трактор і дробилку, по 30 грн. Тобто, платить підприємцю за утилізацію. І 15 грн. з одного кубічного метру фактично збитків, – розповів Бондаренко. – А директора підприємства ми не можемо звільнити. Тікає. То на лікарняному, то ще десь…”.

Згадав Бондаренко і підприємства, які заборгували міському бюджеті мільйони гривень за землю.

“По оренді за землю головними боржниками є підприємства Черкаський ДОК, ТЕМП, Будинок торгівлі. То чи може займати крісло міського голови людина, яка причетна до цих підприємств? Морального права не має. І крапка”, – підсумував Бондаренко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: