ДЗВІН

Одарич може знову стати мером Черкас, якщо опозиція не висуне єдиного кандидата (опитування)

856888Якби вибори міського голови Черкас відбулись найближчими днями, то на них би міг перемогти відставлений Сергій Одарич. Саме такі результати нерепрезентативного опитування “Дзвону”, що ми проводили два попередні тижні, і в якому взяло участь 1063 особи.

За “ображеного і приниженого” Одарича, попри всі викривальні заяви в. о. мера Віктора Білоусова та депутатів, готові були б віддати свої голоси 29% городян. Що не говори, а в нас люблять ображених, тож якщо губернатор Сергій Тулуб доведе справу переслідування ексмера до логічного кінця і примусить правоохоронців таки посадить Одарича, – то він гарантовано мер Черкас. Правда, після зміни влади у 2015 році, коли його випустять як новітнього політв’язня.

А от у Віктора Білоусова шанси менш райдужні, бо сьогодні, так би мовити, на гребені слави, він мав би всього 8% голосів виборців. І це ще не вечір, бо чим довше він сидітиме в кріслі в. о. мера і виконуватиме вказівки Тулуба та регіональної більшості у міській раді, тим менший в нього шанс зайняти кабінет Одарича після виборів.

Серйозно підріс авторитет Миколи Булатецького як імовірного майбутнього мера. На попередніх виборах він отримав 11% голосів виборців, а сьогодні йому довірили б Черкаси вже аж 18% городян. Утім, черкащани все одно більше сприймають Миколу Івановича як політика і майбутнього народного депутата, а не господарника.

Цікаво, що непоганий відсоток прихильників мають і інші черкаські опозиціонери Анатолій Бондаренко (7%) та Наталія Старікова(5%). Звісно, вони сьогодні мають досить примарний шанс на успіх, однак якщо Об’єднана опозиція висуне єдиного кандидата на посаду мера Черкас, то може скласти серйозну конкуренцію Одаричу. Булатецький + Бондаренко + Старікова = вже 30%. А якщо майбутня фігура отримає ще й благословіння “Свободи” та “УДАРу”, то може перемогти навіть Одарича.

Що ж до кандидатів від влади, то сьогодні Партія регіонів та її сателіти не мають нікого на противагу Одаричу та опозиції. Піарена-перепіарена Валентина Жуковська може претендувати лише на 6% голосів черкащан, екссекретар міської ради Віктор Горкун лише на 1%, типу незалежний Володимир Мамалига на жалюгідних 2%, а “парковик” Олександр Радуцький на 6%.

Не має підтримки у городян і навряд чи здобуде голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб – 3%.

Логічним є і те, що розчарованими у всіх черкаських політиках вважає себе надзвичайно високий відсоток городян – 14%. Вони проголосували б проти всіх названих нами кандидатів, однак при цьому свою кандидатуру назвало лише 2% городян. Це означає, що явка виборців, якби голосування було б найближчим часом, була б низькою, що дає серйозний маневр для фальсифікацій. До того ж, “розчаровані” городяни часто схильні голосувати за усіляких темних конячок та “нові обличчя”.

Цікаво також, що ситуацію, яка склалась у Черкасах після авральної відставки міського голови Сергія Одарича, 55% городян пропонують вирішити за допомогою перевиборів і міського голови і міської ради. Такий результат другого опитування “Дзвону”,  у якому взяли участь 623 особи.

Згодні на перевибори лише мера 9%,  повернути у крісло Сергія Одарича бажає 25% опитаних, а залишити все, як є, хочуть лише 7%. Відсоток байдужих не високий – 4%.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: