ДЗВІН

На редакцію черкаської опозиційної газети вчинили наліт і побили журналістку

Щойно на редакцію газети “Нова молодь Черкащини” здійснив наліт невідомий чоловік. Скориставшись тим, що у приміщенні була лише одна Тетяна Воронцова, чоловік влаштував скандал і кинувся битись. На щастя, журналістка відбулася легкими синцями на руках. Меблі та оргтехніка вціліли.

“Чоловіка чомусь обурила та обставина, що біля вхідних дверей в офіс редакції висить табличка “Приймальня народного депутата Миколи Томенка, а його самого тут немає. Я була сама, бо в середу, після “газетного” дня, коли верстається номер, в офісі багато людей не буває. Пощастило також, що у сусідніх офісах були люди. Він намагався вдарити мене руками, навіть ногами пробував дістати. Допомогло те, що колись займалась спортом, тому блокувала удари. На згадку залишились лише синці на руках”, – розповіла Тетяна Воронцова.

За її словами, все це могла бути спланована провокація.

“В цей час якраз заблокували два черкаські інтернет-сайти “Прочерк” та “Провінцію”, а на нашу редакцію вчинили наліт. Думаєте, збіг. Я так не вважаю. Однак міліцію не викликала, оскільки невідомий встиг втекти, а у тому, що правоохоронці його шукатимуть, беруть великі сумніви. До того ж, це не перший наліт на редакцію. За часів Кучми ми пережили їх кілька, в останнє – в 2004 році”, – сказала журналістка.

В редакції переконані, що після того, як на прес-конференціїгубернатор Сергій Тулуб погрожував “розібратись” із опозицією ” врамках чинного законодавства”, цього слідбуло очікувати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: