ДЗВІН

Микола Томенко: Посадовці, які перешкоджають діяльності журналістів, несуть відповідальність перед законом

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко звернувся до Генерального прокурора України та Голови Держкомтелерадіо з проханням відреагувати на ситуацію, що склалася в Черкаській області з відмовою друкувати опозиційну газету «Нова молодь Черкащини».

Зокрема, у своєму зверненні до Комітету з питань свободи слова та інформації видавець цієї газети інформує про те, що керівництво Черкаської ОДА перешкоджає виходу в світ даного видання, вдаючись до тиску на місцеві друкарні як комунальної, так і приватної форм власності.

За словами видавця, вихід чергового номера «Нової молоді Черкащини» було зірвано Смілянською комунальною друкарнею «Тясмин» попри отримані наперед гроші за друк і підписаний договір про друк. Директор друкарні після вивчення змісту електронної версії газети, розпорядився не друкувати видання. Приватне черкаське поліграфпідприємство «Республіка» теж відмовилося друкувати газету після «розмови» власника друкарні з головою ОДА. Ще одна друкарня області – комунальне Звенигородське поліграфпідприємство – яка тривалий час друкувала «Нову молодь Черкащини», також відмовила у поліграфічних послугах, посилаючись на пряму вимогу керівництва Звенигородської РДА.

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації стурбований ситуацією навколо обласної незалежної газети «Нова молодь Черкащини» та звертає увагу чиновників на те, що, згідно з чинним законодавством, посадові особи, які перешкоджають вільній діяльності засобів масової інформації, можуть нести не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність відповідно до ст. 171 Кримінального кодексу України.

«Інформацію, яку надав нам видавець цієї газети, однозначно свідчить про втручання керівництва Черкащини в діяльність цього засобу масової інформації, оскільки про відмову друкувати цю газету заявила вже не одна друкарня області», – зазначив Микола Томенко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: