ДЗВІН

Черкаських мажоритарників-”регіоналів” люди збираються відкликати з парламенту

317361ce91af7664fc4072f261eb04cc3ac03f24На Черкащині поширюється іціатива відкликання народних депутатів-мажоритарників, які не дотримуються своїх обіцянок перед виборцями. Так, громадська організація “Моя рідна земля” вже поставила “регіоналу” Валентину Ничипоренку ультиматум – тиждень на те, щоб він вийшов із провладної більшості, пише .

За словами нардепа Леоніда Даценка, таке збурення людей проти мажоритарників-”регіоналів”, які не відстоюють думку народу в парламенті, спостерігається в більшості районів.

Утім, Даценко закликає черкащан до відповідальності за всій вибір.

“Усі черкащани сьогодні на 80% готові бути на Майдані, відстоюючи свої права й інтереси. А коли я зайшов у Верховну Раду і подивився – кого ж Черкащина дала парламенту по мажоритарних округах? От кажуть: “Вони зайшли в Раду, бо купили, щось пообіцяли”. А нащо люди вдають із себе наївних, голосують за Поплавського наче й не знаючи, з ким він завтра буде? Чи Яценко? Чи Ничипоренко й Бобов чи Зубик? Прекрасно всі знали, що будуть із “яниками”!”, – сказав Даценко.

Він застеріг виборців від політичної безвідповідальності.

“Для 70% виборців України в сейфі Партії регіонів по тисячі гривень уже лежить, щоб скупляти голоси на виборах президента. То як це? Ми вийшли на Майдани, вимагаючи перевиборів, а прийде хтось на Черкащину, роздасть по тисячі гривень – і 70% знов будуть Януковича обирать? А наступного дня знову виходити на Майдан і до опозиціонерів казать: “Ви все зіпсували!”. Має бути відповідальність у черкащан за свій вибір”, – наголосив парламентар.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: