ДЗВІН

Канівський депутат довів прокуратурі, що він не корупціонер

DSC_0020Депутат Канівської міської ради, голова міської “Батьківщини” Сергій Ткаченко “відбився2 в апеляційному суді від звинувачень у корупції. Як ми повідомляли раніше, його та його колегу “свободівця” Юрія Гамалія Канівська міськрайонна прокуратура взялася позбавляти депутатських повноважень через невчасно подані декларації, хоча лише 6 із 46 обранців подали вчасно необхідний документ. А оприлюднили його відповідно до вимог чинного законодавства ще менше.

Оскільки “свободівець” муляв канівській прокуратурі найбільше, його повноважень позбавили першого. На руку правоохоронцям зіграло те, що Гамалій чесно визнав, що не написав декларацію вчасно. Ті факти, що він не мав злого умислу, не отримав жодної матеріальної вигоди, що мали б робити корупціонери справжні, до уваги суд не взяв. Як і не зважав на те, що Гамалій пенсіонер, тож йому в принципі не розписаний процес здавання декларацій.

Канівчани назвали таке вибіркове правосуддя політичними репресіями, 11 липня з цього приводу влаштували пікет, а Канівська міська рада прийняла звернення до Верховної Ради з проханням підкорегувати законодавство так, щоб воно не могло стати інструментом політичного переслідування.

Вже 12 липня Сергієві Ткаченку вдалося виграти справу в апеляційному суді та довести свою невинуватість, адже, за його словами, він вчасно здав декларацію про доходи за місцем роботи. Суд у справі його сина, Олександра Ткаченка, якого також намагаються позбавити депутатських повноважень, відбудеться на наступному тижні.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Головний корупціонер (прокурор!!!) кричить – ловіть корупціонерів. Нічого не зміниться у цій державі, як і далі буде кругова порука!

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: