ДЗВІН

Канівчани протестуватимуть проти репресій щодо опозиційних депутатів міської ради

1 (64)

Голова канівської міської “Батьківщини” Сергій Ткаченко скоро стане другим після свободівця Юрія Гамалія корупціонером у Канівській міській раді

11 липня під Канівську міську раду, де проходитиме сесія, зійдуться люди протестувати проти позбавлення депутатства Юрія Гамалія і Сергія Ткаченка. Останніх звинувачують у корупції, бо вони буцімто невчасно подали декларацію про доходи за минулий рік.

Координатор опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко впевнений – депутатів-опозиціонерів репресують саме через політичну діяльність. І їх покарання є показовим.

“Усього 6 депутатів із 36 вчасно подали до міської ради декларацію. Більшість регіоналів не подало, в тому числі й секретар міської ради. Але вони “правильно” працювали на виборах. А Гамалія й Ткаченка карають у “назіданіє”. Бо вони вдвох найбільше виступають на сесіях міської ради. В них досить потужна опозиційна команда – “Батьківщини” і “Свободи” – і багато голосувань влада просто не може зламати, – зазначив Даценко. – Канів – ще ж і проблемний округ. І ці депутати були на ОВК і боролися за чесні вибори”.

За його словами, швидкість, з якою влада вкупі з правоохоронними органами “ліпить” із депутатів корупціонерів, є зайвим доказом упередженості:

“Пильна прокуратура виявила в цьому питанні особливу пильність – питання швиденько розглянули, подали в суд, який вже прийняв рішення по Гамалію, що він головний корупціонер і його фактично виключили з депутатів міської ради. Зараз відбувається суд по Сергію Ткаченку і його будуть теж позбавлять повноважень. Доходить до маразму. Бо таке діється в той час, коли справжні корупціонери паркують біля міської ради свої джипи і пишуть у деклараціях, що нічого не мали за останній рік або заробили тисячу гривень”.

Варвара Горова
"Корупціонер" Юрій Гамалій на своєму "корупційному" транспорті

“Корупціонер” Юрій Гамалій на своєму “корупційному” транспорті

Автомобілі некорумпованих чиновників канівської мерії

Автомобілі некорумпованих чиновників канівської мерії

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: