ДЗВІН

Громада Софіївки не пускає норок у село

norka-572x371На громадських зборах мешканці Софіївки Черкаського району висловили однозначне “ні” будівництву звірогосподарства з вирощування норки в межах села.

Про це йдеться у відповіді на запит депутата Черкаської обласної ради Наталії Старікової з департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Питання будівництва звірогосподарства на 1 тис. маточного поголів’я норок постало наприкінці минулого року. У листопаді підприємець Д.Грималюк придбав у СТОВ ім.Шевченка комплекс будівель, а потім попросив у сільської ради 2,5 га землі в оренду. Але сільрада в наданні ділянки підприємцю відмовила через невідповідність поданих документів.

У селі провели громадські слухання, результатом яких стала рішуча незгода селян на будівництво звірогосподарства. На думку селян, ферма становить загрозу місцевій екології.

“За результатами обговорень громада Софіївської сільради проголосувала проти розміщення звірогосподарства в межах села”, – пише у відповіді на запит директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Валерій Вишиваний.

“Як депутат обласної ради зроблю все можливе, щоб позиція громади не була проігнорована. Саме територіальна громада є виразником громадської думки і з цим необхідно рахуватися”, – коментує Наталія Старікова.

За її словами, громада Софіївки загалом є дуже активною й принциповою у захисті своїх прав і інтересів. Зокрема, влітку селяни відстояли школу.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: