ДЗВІН

Фракція «Вільних демократів» вислизає із рук Одарича

DSCF9523Вислизати із рук екс-мера Черкас Сергія Одарича починає міська фракція Партії “Вільних демократів”. На останній сесії несподівано троє депутатів фракції Микола Мирза, Баймурза Бакашев і Станіслав Головін проголосували у піку рішенняч рідної фракції не брати участь у голосуванні. Як відомо, тактику не голосування фракція ВеДешників застосувала на знак протесту проти відставки Сергія Одарича із посади мера.

Ймовірно, троє відступників виряшили, що дружба із екс-мером погано позначиться на бізнесі, а за для нього треба підбивати клинці до нової більшості. Особливо прикметна зрада Одарича Миколою Мирзою. Цей депутат був таким близьким до Одарича, що аж ну. І саме його фірмам, кажуть, діставались найбільш смачні шматочки із міського бюджетного пирога. Але Одарич тепер не мер, і бюджетний пиріг вже не ділить, а значить Миколі Мирзі із ним вже не по путі.

На думку депутата міськради Олесандра Радуцького, розбрід і хитання у фракції “Вільних демократів” – це неодмінний результат принципу підбору команди. Він стверджує, що депутатська команда Одарича будувалась не підвалинах ідеології а за тим, щоб бути поближче до вождя. Тож тепер, коли вождь втартив владу почав відбуіватись закономірний процес розпаду ситуативної команди.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: