ДЗВІН

Дорослі порушували право дітей на працю і оплату

photoКримінальне провадження відкрито Золотоніською міжрайонною прокуратурою за фактом грубого порушення законодавства про працю щодо дітей. Це результат прокурорської перевірки додержання законодавства щодо прав дітей на працю та працевлаштування в діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, контролюючих органів та навчальних закладів області. Як повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області, службові особи вказаних установ не забезпечували право неповнолітніх на працю. В окремих районах відсутні програми у сфері праці та працевлаштування дітей, а також влаштування на роботу випускників загальноосвітніх шкіл.

Також, посадовці служб у справах дітей в області не налагодили координаційну діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань соціального захисту дітей у вказаній сфері, не запровадили моніторинг застосування праці неповнолітніх.

Крім того, у діяльності навчальних закладів області встановлені порушення вимог Закону України «Про професійно-технічну освіту» в частині виплати заробітної плати учням за виробниче навчання і виробничу практику.

Зокрема, протягом травня – липня 2013 року, керівники приватних підприємств Золотоніського району внесли до трудових книжок завідомо неправдиві відомості про прийняття на роботу випускників ліцею з числа дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.

- Загалом, на усунення вказаних порушень органами прокуратури області внесено понад 30 подань. На цей час, за наслідками розгляду документів прокурорського реагування поновлено права 21 дитини, до відповідальності притягнуто 13 посадових осіб, – поінформувала прес-служба прокуратури області.

Мирослав Дебич

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: