Цими вихідними лідер черкаської опозиції Леонід Даценко, відгукнувшись на запрошення людей, побував у гостях у кількох сільських громад Золотоніщини та Черкаського району, де святкували “дні народження сіл”. Разом із ним вітати селян із урочистими датами приїжджали… Юля і Арсеній. Правда, Юля – чорнява і без коси, а Арсеній ще не ходить до школи, адже Юлія Зима (представник золотоніської “Батьківщини”) і мама Арсенія Валентина Євтушенко, - члени команди Даценка .
Представники опозиції привітали Кропивну та Деньги Золотоніського району, отримавши неймовірну насолоду від концертів місцевої художньої самодіяльності, у якої було б чого повчитись навіть артистам обласної філармонії.
До речі, у Кропивній вразив майстерністю місцевий чоловічий ансамбль. Саме бажання чоловіків наполегливо репетирувати і виходити на сцену – вже незвичайне на сьогодні. Утім, не дарма Кропивна – прадавнє козацьке село, а, як відомо, для кожного козака головне – шабля і пісня. А от у Деньгах своїми талантами порадувала молодь.
![Юні таланти Домантово](/wp-content/uploads/2013/10/%D0%AE%D0%BD%D1%96-%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%94%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE-460x306.jpg)
Найбільш юні таланти Деньгів
![Юля і Арсеній](/wp-content/uploads/2013/10/%D0%AE%D0%BB%D1%8F-%D1%96-%D0%90%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B9-460x306.jpg)
Юля Зима і Валентина Євтушенко із сином Арсенієм
![Кропивна чоловічий хор](/wp-content/uploads/2013/10/%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D1%85%D0%BE%D1%80-460x306.jpg)
Кропивнянський чоловічий хор
![Домантово юні таланти](/wp-content/uploads/2013/10/%D0%94%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D1%8E%D0%BD%D1%96-%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8-460x306.jpg)
Зірка Деньгів
![DSC_0065](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0065-460x306.jpg)
Художній керівник деньгівської самодіяльності вражав своєю енергією
![DSC_0056](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_00561-460x306.jpg)
Деньгівська сільська рада привітала із днем народження села всі молоді сім’ї, в яких народились малюки…
![DSC_0052](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0052-460x306.jpg)
… і подарувала їм м’які подарунки
![DSC_0050](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0050-460x306.jpg)
Деньгівські жіночки
![DSC_0047](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0047-460x306.jpg)
Деньгівській церковній громаді також дістався подарунок
![DSC_0030](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0030-460x306.jpg)
Юні спортсмени Кропивної
![DSC_0044](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_00441-460x306.jpg)
У Деньгах вшанували усіх: і жертв Голодомору, і ветеранів, і воїнів-афганців, і старожилів, і найміцніші та найдовші шлюби…
Наступного дня Даценко із депутатом Черкаської обласної ради від “Батьківщини” Наталією Старіковою побували у Хрещатику Черкаського району.
![DSC_0165](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0165-460x306.jpg)
Хрещатицька юшка…
![DSC_0147](/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0147-460x306.jpg)
… і вареники
Цей невеликий хутірець назвичайно дружний: всі разом підготували і провели концерт, а потім зварили два великих казани юшки та каші, зсунули у клубі столи і за ними продовжили співати народні пісні. Вже без костюмів і музичного супроводу, просто для душі.
Назар Стодоля
16/10/2013 23:55
Як не соромно п”яниці Даценко фотографуватись на фоні малолітніх спортсменів??? Чому він їх може навчить у житті? Як бути колобком і котитися від партійного корита до іншого корита? Нашо корчити з себе черкаського Кличка? Образ на натуру не налазить!
17/10/2013 09:40
Якби на Даценка був хоч один компрометуючий факт чи, бодай, фото, де б він виглядав п’яницею – вони давно були б оприлюднені його ворогами… Ворогами набагато серйознішими ніж анонім, що прикривається іменем літературного персонажа…
Між іншим, згідно п.3 “Правил для читачів, авторів і коментаторів газети “Дзвін” вас звинувачують у захоплені ніка “Назар Стодоля” (див. тут) тому, як кажуть: “До побачення качки!”… Бан!