ДЗВІН

Черкаські “батьківщинівці” у “новій мерії” організували групу контролю за владою

zarubezom10Депутати Черкаської обласної ради від “Батьківщини” Анатолій Бондаренко і Станіслав Овчаренко, які на громадських засадах працюють у виконавчому комітеті Черкаського виконкому, будуть контролювати дії міської влади.

Про це сьогодні повідомив Бондаренко у своєму “Фейсбуці”.

“Разом зі Станіславом Овчаренком організовуємо групу громадського контролю за діями міської влади. Першим нашим завданням буде аналіз робіт, які вже виконані, а також відповідність реально витрачених коштів з вказаними у документації”, – проінформував Бондаренко.

Чергову невідповідність між зробленим і відзвітованим Бондаренко у діях “нової міської влади” відзначив на недавньому засіданні виконкому. Зокрема, це стосується ремонту по вулиці Пастерівській.

“За останні декілька днів доводилось часто проїжджати саме нею і ремонтних робіт ми там не бачили. В документі зазначено, що минулого тижня було виконано роботи на суму 54000 тис. гривень та відремонтовано 300 кв.метрів вулиці. Ми підняли це питання на виконкомі і директор департаменту ЖКГ міськвиконкому запевнив, що роботи відбулися за графіком. Знаєте, на словах звітують щотижня, що роботи проводяться, а ми просто не бачимо їх. Після засідання ми з Овчаренком запросили директора департаменту показати нам цю ділянку відремонтованої Пастерівської. Проїхавши всією вулицею, ми побачили біля ринку “заснулий” дорожній каток, але 300 кв.м., зазначених в звіті, як відремонтованих, ми так і не знайшли. Вулиця в тому стані, який був місяць назад так і залишилась. Пояснень ми так і не отримали. Виникає питання, які ремонтні роботи і де відбуваються? Куди і кому перераховуються кошти, зазначені в документі?! А суми там чималенькі”, – розповів Бондаренко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: