ДЗВІН

Черкаська “Дирекція парків” стала лідером України

ParkUvileiny1КП «Дирекція парків» стала бронзовим призером у рейтингу топ-45 підприємств – лідерів України. Про це інформує прес-служба черкаської мерії.

За 6 років існування комунального підприємства це вже друга нагорода. Вперше «Дирекція парків» була визнана найкращим підприємством у 2010-му. Не став винятком і 2013-й. Підприємство знову очолює перелік кращих за результатами Національного бізнес-рейтингу загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності.

– Це показник конкурентоспроможності комунального підприємства, його надійності та перспективності як партнера, – говорить очільник «Дирекції парків», депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький. – Визнання щоденної наполегливої праці дуже важливе, адже наше головне завдання полягає у створенні комфортного та безпечного відпочинку у парках і скверах міста, над чим постійно працюємо. Ми опинилися у рейтингу кращих, що підтверджує цей факт.

Олександр Романович висловлює подяку всім працівникам «Дирекції парків» за їхню роботу, інформують на веб-сайті підприємства.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: