ДЗВІН

Черкащина зібрала три мільйони тонн зерна

1376852730_zernoПо обсягу валової продукції Черкащина займає четверте місце серед регіонів України і виробляє 5,8% загальнодержавного обсягу, повідомляє Головне управління статистики в Черкаській області. У січні–жовтні 2013р. її обсяг склав 12,7 млрд. гривень (у постійних цінах 2010 року), що на 2% більше відповідного періоду 2012р. На одного жителя області виробляється валової продукції сільського господарства вдвічі більше, ніж в середньому по Україні. За цим показником Черкащина випереджає всі регіони України.

Сільськогосподарськими товаровиробниками області станом на 1 листопада п.р. вироблено біля трьох мільйонів тонн зерна, що на 4% більше обсягу 1 листопада 2012 року. За обсягом виробництва зерна Черкащина займає 7 місце серед областей України, а по урожайності – перше, яка становить 57,8 ц з га. Слід відмітити, що аграрні підприємства Канівського, Корсунь-Шевченківського та Монастирищенського районів одержали по 81,3 – 69,2 ц зерна з 1 га.

На збільшення виробництва соняшника (на 27%) в основному вплинуло підвищення урожайності, яка становить 32,4 ц/га і займає перше місце у Україні. Зросло також виробництво ріпаку, а цукросировини одержано лише чверть минулорічного обсягу, що обумовлене значним скороченням площ збирання.

Черкащина вносить вагомий вклад і в виробництво тваринницької продукції України: за обсягом виробництва м’яса займає 1 місце, молока – 8, яєць – 10.

Виробництво молока зросло на 2% в основному за рахунок підвищення продуктивності корів у сільськогосподарських підприємствах, яка становить 4758 кг і займає третє місце серед регіонів України. Виробництво м’яса та яєць зменшилось на 3 та 6%.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: