ДЗВІН

Ботнар перестав бути в. о. голови черкаської “Свободи”

DSC_049726 серпня 2013 року в Черкасах відбулася чергова обласна звітно-виборна конференція Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Делегати та запрошені з місцевих організацій партії на Черкащині заслухали звіт керівника та обрали керівні органи Черкаської обласної організації ВО «Свобода». Про це повідомляє прес-служба черкаської “Свободи”.

На конференції був присутній народний депутат України, Уповноважений ВО «Свобода» у Черкаській обласній організації, заступник Голови партії Юрій Сиротюк.

Партійці Черкащини затвердили звіт в.о. голови Черкаської обласної організації ВО «Свобода» та голови контрольно-ревізійної комісії Черкаської «Свободи». Делегати конференції підтримали кандидатуру, запропоновану Головою Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олегом Тягнибоком і обрали головою Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрія Ботнара, який з 1 квітня 2012 року виконував обов’язки голови цієї організації. Конференція також переобрала голову та членів контрольно-ревізійної комісії обласної організації, і оновила склад Черкаського обласного комітету ВО «Свобода». Головою КРК обласної організації став уманський свободівець Сергій Яремчук, членами новообраного обласного комітету стали Юрій Гамалій, Володимир Зуєнко, Андрій Куча, Олександр Лошков та Володимир Салов.

Виступаючи перед делегатами обласної конференції, голова Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар подякував усім партійцям-націоналістам Черкащини за спільну роботу з динамічної розбудови обласної організації та за честь боротися пліч-о-пліч проти антинародного режиму Януковича. «Я переконаний, що ми, націоналісти Черкащини, і надалі будемо продовжувати поточну розбудову місцевих організацій «Свободи» та станемо найміцнішою партійною організацією на Черкащині. До кінця 2013 року ми завершимо структурування обласної організації, з 2014 року – зможемо перманентно нарощувати потужність, сили для боротьби проти зграї «регіонів», режиму Януковича-Тулуба в усіх без виключення районах області.

Тож розвиваймо «Свободу» на місцях, гуртуймось, діймо активніше, не біймось тих перепон, що поставатимуть на нашому шляху, самовдосконалюймось – і тоді наші ідеї, прагнення самої української нації, що закладені у основи націоналізму, у «Програму захисту українців» – обов’язково переможуть».

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: