ДЗВІН

«Потрібно вигнати внутрішніх окупантів… Тоді легше буде боротися із зовнішніми!», – Даценко

DSC_116 (38)Із внутрішніми окупантами боротись у першу чергу закликав народний депутат Леонід Даценко, оскільки вони «роз’їдають» бойовий дух людей у протистоянні із зовнішнім агресором. «Внутрішніми окупантами» народний обранець називає олігархів, корупціонерів та колабораціоністів, які блокують у парламенті важливі для народу рішення.

«Вчора у сесійній залі Верховної Ради ми зіштовхнулись із неприхованою демонстрацією того, що «внутрішні окупанти» не відступлять без бою. Я маю на увазі олігархів, корупціонерів при владі, які знову намагаються просочитись на державні посади, та колабораціоністів, які системно не голосують за життєво важливі рішення, – заявив Даценко. – Коли на розгляд було винесено проект закону про доступ громадян до берегів водоймищ, то депутати з усіх фракцій годину розповідали, як неправильно, що наші великі і маленькі річки заставлені парканами різнокаліберних «межигір’їв» різномасних царьків, – а тоді дружно не проголосували за цей законопроект!»

Даценко нагадав, що сьогодні усілякими «садово-городними кооперативами», щільно, як лускою, обріс не лише Дніпро, а і менші річки та озера, практично знищивши рекреаційні зони і навіть заповідники.

«На Черкащині це вже не просто пошесть, а глобальна гуманітарна проблема. Жителі наддніпрянських сіл з обох боків річки часом зовсім не мають виходу до води. При цьому, у багатьох населених пунктах немає в достатній кількості криниць і скважин, щоб можна було забезпечити водою домашнє господарство. Мова вже не йде про відпочинок, а про елементарне виживання. З іншого боку, задля гарного краєвиду з вікна, можновладці йдуть на знищення унікальних і заповідних нерестовищ риби, намивають піщані коси, які порушують фарватери річок та змінюють напрямок течії. Як наслідок – цілі села опиняються під загрозою змивання, наприклад, Свидівок Черкаського району», – наголосив нардеп.

За його словами, схожа ситуація спостерігається і на берегах менших річок – Рось, Тясмин, Гірський Тікич тощо.

«Чим відрізняються ці внутрішні окупанти від російських, які загарбали українську землю в Криму? Та вони ще страшніші! Хто може собі дозволити жити в таких царських селах в обхід законів і здорового глузду? Лише ті, хто поставив себе над законом: олігархи, владці, продажні прокурори, судді. Іржа, яка роз’їдає віру людей в українську державу і відбиває бажання за неї боротись. Тому доки стоять над річками ці пам’ятники корупції, доки в народу не буде віри, що нова українська влада краща за попередню. Я переконаний, що ми повинні рішуче згорнути всі ці палаци та раз і назавжди вигнати внутрішніх окупантів з української землі. А тоді і зовнішніх перемагати буде легше», – наголосив Леонід Даценко.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада не проголосувала за те, щоб дати можливість громадянам вільно користуватись берегами річок і водойм. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування з тріском провалився, бо за нього проголосувало лише 188 народних обранців. До речі, із депутатів від Черкащини не голосував за нього жашківський конезаводчик Валентин Ничипоренко, а Володимир Зубик та Геннадій Бобов, які на словах надзвичайно переживають за своїх виборців, у сесійну залу взагалі не прийшли.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: