ДЗВІН

Азаров різко кинувся захищати права споживачів

d5cd75a72350bfc7f192c9925a17c55b-ad7qbtp1da1uРаптом із доброго дива прем’єр-міністр України Микола Азаров захопився темою захисту прав споживачів, порушених на газовому ринку. Яка муха вкусила Азарова, неясно, але він дав доручення віце-прем’єр-міністру Юрію Бойку, Міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому разом з головою НКРЕ Сергієм Тітенком і залученням Антимонопольного комітету негайно розглянути ситуацію з порушенням прав споживачів на газовому ринку, та «вимогливо перевірити економічну обґрунтованість цін і тарифів». Весь «кіпіш» Прем’єр розпочав на черговому засіданні Кабміну. Він

озвучив приклади звернень до нього через соціальні мережі громадян зі скаргами на надвисокі тарифи за підключення до газу та доручив захистити споживачів на газовому ринку та перевірити економічну обґрунтованість цін і тарифів.

«З цього моменту ніхто не може вимагати від споживача платити більше», -підкреслив Азаров, і висловив вимогу про негайне утворення «гарячої лінії».

Очевидно «нагоняй» Прем’єра – не що інше, як демонстрація турботи про народ, якого він «сотоваріщі» довів до сказу. Насправді ніякої турботи про людей тут немає. «Руководство» бунту боїться.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: