ДЗВІН

Анекдот від Тулуба: життя черкащан продовжує покращуватись…

383436262Сергій Тулуб продовжує всіх переконувати, що добробут черкащан продовжує покращуватися. При цьому він не втомлюється наводити усілякі абстрактні цифри, які, на його думку, мають втюхати народонаселенню, що воно крок за кроком наближається до «комунізму».

«Взяти хоча б такий важливий показник, як реальна заробітна плата, – зазначив очільник Черкащини на останній прес-конференції. – За 8 місяців поточного року вона зросла на 9%. Відтак, відбулося збільшення особистих накопичень населення, підвищилася купівельна спроможність. Із початку року жителі Черкащини поклали на банківські депозити майже 1 мільярд гривень, тоді як, приміром, за 2009 рік люди навпаки забрали майже 300 мільйонів гривень».

Цікаво, що у самого губернатора життя покращилось не абстрактно, як у черкащан, а в цілком прикладній площині, бо за дослідженням Центру політичних студій і аналітики черкаський голова ОДА потрапив до трійки найбагатших губернаторів країни, при чому до таких, які отримали свої доходи з якогось невідомого джерела. Сукупний доход очільника Черкащини за минулий рік становив 1,5 млн. грн. І це не заробітна плата, не викладацька / наукова діяльність, не авторські винагороди, не дивіденди / відсотки, не матеріальна допомога, не дарунки / призи / виграші, не спадок, не страхові виплати, не дохід від відчуженого майна / коштовних паперів, підприємницької діяльності або передачі майна в оренду…

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    пускай этот старый донецкий чокнутый выйдет на базар где все цены в 1,5-2 раза выше чем в прошлом году

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: