ДЗВІН

В українській армії хочуть знати, як її сприймають діти

defaultЦентральний друкований орган Міністерства оборони України журнал “Військо України” проводить конкурс дитячого малюнку “Армія очима дітей”, який стартував 15 травня і триватиме до 27 червня включно 2013 року.  Про це повідомляє Центральний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Умовами передбачено, що участь у конкурсі можуть взяти участь діти до 15 років. Малюючи армію та армійців можна використовувати олівці, фламастери, фарби та графіті.

Учасник конкурсу обов’язково повинен вказати своє ім’я, прізвище та контактну інформацію. Конкурсні малюнки мають стосуватися армійської та військової тематики. Організатор конкурсу має право на подальше використання даних учасників Конкурсу у власних інтересах, але які не суперечать чинному законодавству України. Малюнки учасників, котрі надали недостовірну інформацію, не будуть зараховуватись, та, у разі отримання перемоги у Конкурсі, такі учасники, нагороджуватися не будуть.

Переможець конкурсу отримає планшет ПК, за друге місце призом стане конструктор, і володарю третьої сходинки вручать дитячу енциклопедію.

Переможці визначатимуться у двох категоріях: малюнок та графіті.

Роботи надсилати на електронну адресу . Або поштою 01021, м. Київ, вул. Грушевського 30/1, під’їзд № 5, Управління преси та інформації Міністерства оборони України, тел., 2.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: