ДЗВІН

Уся надія Януковича на те, що виборці розчарувались, – Даценко

DSC91 (37)Я переконаний, що сьогодні кожну велику українську справу треба починати із Чернечої гори – найвищої духовної вершини України, де покоїться наш Пророк і духовний лідер нації Тарас Шевченко. Тож символічний старт своєї виборчої кампанії я знову, як і рік тому, зробив саме звідси. Із командою однодумців ми піднялись до могили Кобзаря, поклали квіти і знову пообіцяли найпильнішому та найнепідкупнішому Спостерігачеві країни, що не збочимо, не схибимо і не злякаємось. Це святе для кожного українця місце наснажує на перемогу кожного, чия справа – добра. Тому, я переконаний, на минулих виборах наша українська команда і виборола тут, на Канівщині, перемогу. І хоч влада наш здобуток сплюндрувала, але ми не зупиняємось.

Ще раз хотів би підкреслити, що перемога на виборах для мене особисто важлива не через мандат народного депутата, а тому, що 150-тисячна громада черкащан, канівчан та золотонісців повинна мати свого представника у Верховній Раді. Вони обрали мене, представника опозиції, – і влада пішла на те, щоб перекреслити конституційне право громадян. «Проблемність» мого та інших чотирьох округів була якраз у тому, що там перемогли не ті кандидати, яких хотіла бачити у парламенті влада. Тому ми з Миколою Булатецьким та іншими колегами по «проблемності» вважаємо справою честі знову взяти участь у перегонах і вже майже рік домагаємося відновлення справедливості у всіх інстанціях, починаючи від українських судів і закінчуючи міжнародними організаціями. Я вже не раз підкреслював, що якщо громада під час чесного процесу перевиборів обере когось іншого, то для мене це не стане трагедією, бо мандат депутата для мене не є самоціллю.

Утім, у мене є великий сумнів, що влада готова до чесних виборів. Запитаєте, чому я в цьому переконаний? Та тому, що за 11 місяців кримінальні справи по фальсифікаціях так нічим і не закінчились. Міліція та прокуратура строчать однотипні відписки, в той час, коли справжніх фальсифікаторів всі знають по прізвищах і в обличчя. Вони спокійнісінько розгулюють вулицями, і, як днями заявив моїм колегам у Каневі сумновідомий голова Канівської ОВК №197 Максим Онищенко, «не мучаться докорами сумління». То про що свідчить такий «олімпійський» спокій? Та лише про те, що влада дала фальсифікаторам індульгенцію в надії скористатись їхніми послугами і надалі – на перевиборах, на президентських виборах.

Дуже не хотілося б у це вірити, але до того йде, що влада знову готує сценарій зриву виборів, якщо фальсифікації не дадуть бажаного результату. Ви ж подивіться, про свою участь у перегонах заявляють ті ж «герої», які займались фальшуванням результатів у попередній кампанії. Взяти хоча б мого конкурента Богдана Губського. Його неодноразово ловили на тому, що саме він був організатором виборчого «безпрєдєлу» в окружкомі. І що? Він знову каже, що піде на вибори, бо першого разу переміг. Принагідно хотів би ще раз запропонувати Богдану Володимировичу продемонструвати країні протоколи із тих 18 дільниць, результати по яких на сайті ЦВК відрізняються від тих, що маємо ми. Опозиція оприлюднила усі 146 протоколів з мокрими печатками із 197 виборчого округу, і ці результати засвідчують, що я обійшов Губського більше, як на чотири тисячі голосів. Губський говорить, що також має протоколи, – то нехай покаже і розвіє підозри.

Що мала б зробити влада, якби не збиралась фальшувати і зривати вибори? Примусила б Губського продемонструвати докази своєї перемоги, і якщо його протоколи «ліві» – не дати йому можливість повторити свій «подвиг» вдруге. А що ми бачимо натомість? Мовчазне сприяння.

Тому я ще раз хочу наголосити – у влади є ще місяць, щоб перед Євросамітом показати хоч натяк на свою європейськість. Для цього треба нарешті дати відповідь суспільству, хто винен у тому, що з’явились проблемні округи і покарати винних. Якщо Янукович цього не зробить, отже не має наміру по-справжньому будувати європейську країну, а євроугоду збирається підписати формально.

Думаю, що саме тому перевибори на «проблемних» округах призначили на 15 грудня – уже після саміту у Вільнюсі. Влада розуміє, що виграти у переможців попередніх виборів чесно не зможе. Тим більше, що тепер кандидатів підтримає, окрім «Батьківщини» та «Свободи», ще й «УДАР» Віталія Кличка.

Але я не хотів би, щоб ви, дорогі земляки, розчаровувались, бо саме такої реакції від вас чекає влада. Вона сподівається, що ви махнете рукою і не прийдете більше на виборчі дільниці. А низька явка дасть їй маневр для підтасовки результатів. Я щиро вірю, що ви на зло режиму ще раз покажете, що вас не можна залякати чи купити. Янукович придумав «проблемні» округи, бо не знав, що з вами робити. Ви не продались за двісті гривень, не злякались тиску і переслідувань. І режим похитнувся. Тому, щоб ця хунта остаточно впала у 2015 році, треба сьогодні на перевиборах 15 грудня ще раз продемонструвати їй, хто в Україні справжній господар.

Леонід Даценко, переможець минулорічних парламентських виборів у 197 «проблемному» окрузі, координатор Ради опозиційних сил Черкащини
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Прекрасна передвиборча промова. Все чітко і зрозуміло. Від себе особисто бажаю Вам перемоги.

  2. Відповіcти

    Дякую Богу за пана Даценка,чудова промова я готовий підтримати його на виборах. Ми переможемо бо з нами Бог і Україна. Я з вами до кінця.

Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: